Produkt nr: 27G440A-B
EAN: 8806096625361
Varenummer: F25526777
billigst-pricerunner
LG Electronics Skærm
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27G440A-B
EAN: 8806096625361
Varenummer: F25526777
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.256,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27G440A-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
MONITOR LG LED UltraGear G4 27 27G440A-B 240Hz — 240Hz opdatering
240 Hz-opdatering og 1 ms (GtG) responstid fjerner bevægelsessløring. Det betyder skarpere mål i hurtige scener og mere kontrol til retningsskift og hurtige input.
Køb nu og få en klar fordel i dine spil
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Præstation
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Andre funktioner
Brandspecifikke teknologier Crosshair, Black Stabiliser
FPS-tæller Ja
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 24,47 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Strømforsyning
Placering af strømforsyning Ekstern
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614,2 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 540,7 mm
Vægt (med stativ) 6,5 kg
Bredde (uden stativ) 614,2 mm
Dybde (uden stativ) 51,7 mm
Højde (uden stativ) 364,8 mm
Vægt (uden stativ) 4 kg
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27 in)
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
Skærmteknologi IPS
Naturligt aspektforhold 16:9
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Responstid 1 ms
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 320 cd/m²
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
sRGB-dækning (typisk) 99%
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,3108 x 0,3108 mm