Produkt nr: FS-AC-4008-B
EAN: 731304342038
Varenummer: F21005695
billigst-pricerunner
APC
APC
Producent: APC
Produkt nr: FS-AC-4008-B
EAN: 731304342038
Varenummer: F21005695
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 03/06-2026
(1.712,00 ekskl. moms)
Producent: APC
Produkt nr: FS-AC-4008-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
APC - Hold dine kabler og ledninger sikkert organiseret med Stativgangkrydsbakke
Bestil nu og få organiseret dine kabler på en effektiv og sikker måde!
Præstation
Husets farve Sort
Husmateriale Metal
Rackkapacitet 8U
Certificering RoHS, REACH
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater RoHS
Garantiperiode Ja
Vægt & størrelser
Bredde 1957 mm
Dybde 764 mm
Højde 218 mm
Vægt 76,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 2038 mm
Pakkedybde 849 mm
Pakkehøjde 400 mm