ADF Pickup Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2040 dn ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2530 dn ECOSYS M6026 cdn ECOSYS M6026 cidn ECOSYS M6526 cdn ECOSYS M6526 cidn FS-C2026 FS-C2026MFP FS-C2026MFP+ FS-C2126 FS-C2126MFP FS-C2126MFP+ KM-2560 KM-1510 FS-1035MFP FS-1035MFP/DP FS-1135MFP KM-1810 FS-1024 FS-1024MFP FS-1124MFP TASKalfa 2550Ci TASKalfa 266ci |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 1,02 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 73 mm |
| Pakkedybde | 73 mm |
| Pakkehøjde | 29 mm |
| Pakkevægt | 12 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |