Savio RC-23 fjernbetjening IR trådløs Universel Tryk på knapper
Design
| Grænseflade | IR trådløs |
| Fjernbetjening korrekt brug | Universel |
| Mærke kompatibilitet | TCL |
| Kompatible produkter | TCL brand televisions |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Genanvendt plast |
| Indgangstype | Tryk på knapper |
| Brugerdefinerbare knapper | Ingen |
| Antal knapper | 19 |
| Knapper med baggrundsbelysning | Ingen |
| Farve | Ja |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
| Baggrundsbelysning | Ingen |
Præstation
| Antal understøttede enheder | 1 |
| Maks. rækkevidde | 10 m |
| Indbygget processer | Ingen |
| Tekst-tv-funktioner | Ingen |
| Understøttelse af mobilapp | Ingen |
| Stemmestyring | Ingen |
| Fungerer med Google Assistant | Ingen |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ingen |
| Accelerometer | Ingen |
| Gyroskop | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| LED-indikatorer | Ingen |
| Sikkerhedsadvarsel | Safety conditions: • Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. • Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. • The device should be cleaned only with a dry cloth. • Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. • Hitting or dropping may damage the product. • The product is not a toy, keep out of reach of children |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
| Genopladelig | Ingen |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batterispænding | 1,5 V |
Vægt & størrelser
| Vægt | 41,9 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 42 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 182 mm |
| Pakkevægt | 51,8 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | remote control and user manual |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ingen |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ingen |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ingen |
| Understøttede mobile operativsystemer | Ingen |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 3 År |
Leverandørfunktioner
| Justerbar lydstyrke | Ingen |
| Antal enheder | 1 stk |
| Montering påkrævet | Ingen |
| Batterier påkrævet | Ja |
| Forbrugerenhed | Ja |
| Fakturaenhed | Ingen |
| (cdm) Målgrupper | Voksen, Familie |
| (cdm) Yderligere brug | Indendørs |
| (cdm) Strømforsyningstype | Batteri |
Andre funktioner
| Tekniske funktioner | A replacement that replicates the functions of the original remote control Before use please insert two batteries AAA/LR03 1.5V (not included) No programming required |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| (cdm) Antal brikker | 1 |
| Kassens indhold | •Universal remote control RC-23* •User manual |