Samsung HW-Q70T - lydbarsystem - til TV - trådløs
Lyd
| Lyd-output kanaler | 3.1.2 kanaler |
| Lyddekodere | Dolby Atmos |
| Udgangseffekt (RMS) | 330 W |
Porte & Grænseflader
| Digital akustisk og optisk indgang | 1 |
Tekniske detaljer
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Produktfarve | Sort |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (standby) | 0,45 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 980 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 60 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1162 mm |
| Pakkedybde | 272 mm |
| Pakkehøjde | 465 mm |
| Pakkevægt | 12,2 kg |
Emballage indhold
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |