Hama monteringssæt
for LCD display - vip - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 35 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 165,1 cm (65") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,200 x 200,200 x 300,300 x 300,300 x 200,400 x 400 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -12 - 0° |
| Drejelig | Ingen |
| Rotation | Ingen |
| Afstand til væggen (min.) | 2,8 cm |
| Afstand til væggen (maks.) | 2,8 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
Tekniske detaljer
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 420 mm |
| Højde | 420 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 440 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 1252 kg |