DELTACO monteringssæt
fikseret - for LCD-display/kurvet LCD-display - lodret - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 75 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 600 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Afstand til væggen (min.) | 2,7 cm |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Tekniske detaljer
| Orientering | Landskab/portræt |
| Oprindelsesland | Kina |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Garantiperiode | 5 År |
Vægt & størrelser
| Bredde | 448 mm |
| Dybde (min.) | 2,7 cm |
| Højde | 625 mm |
| Vægt | 1,81 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 Par |
| Pakkebredde | 660 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 2,08 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 660 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 17,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 66 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 4 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 34 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 17,3 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 8 stk |