TP-Link Deco M4(2-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Hvid Intern
Design
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | LAN, Strøm, WLAN |
| Antenne type | Intern |
| Antenner, antal | 2 |
| Knap til nulstilling | Ja |
Trådløse LAN funktioner
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK |
Funktioner
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Firewall sikkerhed | SPI |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm til vekselstrømsadapter | 0,4 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 1,2 A |
Godkendelser
| Certificering | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 90,7 mm |
| Dybde | 90,7 mm |
| Højde | 190 mm |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 365 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 241 mm |