Produkt nr: CL-F135-PL12SW-A
EAN: 4713227531054
Varenummer: F23224994
billigst-pricerunner
Thermaltake TOUGHFAN 12 RGB
Thermaltake TOUGHFAN 12 RGB
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F135-PL12SW-A
EAN: 4713227531054
Varenummer: F23224994
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(904,00 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F135-PL12SW-A
Læs mere her
TT TOUGHFAN 12 RGB Radiator 120x120x25 CL-F135-PL12SW-A
Denne kabinetblæser er designet med en størrelse på 120 x 120 x 25 mm, og den er perfekt til montering på radiatoren i dit kabinet. TT TOUGHFAN 12 RGB Radiator har en fordelagtig RGB-farve, der giver en imponerende visuel effektivitet, som vil gøre din computerbygning til en oplevelse i sig selv.
Køb nu og begynd at nyde en kølig og problemfri computeroplevelse!
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 21,2 dB
Maksimal luftstrøm 53,75 kubikfod/min.
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Antal pr. pakke 3 stk
Design
Produktfarve Hvid
Antal blæsere 3 blæser(e)
Strømstyring
Nominel spænding 12 V
Nominel strøm 0,14 A
Vægt & størrelser
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm