upcycle it Lenovo ThinkPad P15 G1 (GRADE B)
Intel® Core™ i5 i5-10400H Mobil workstation 39,6 cm (15.6") Fuld HD 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA Quadro T1000 Windows 11 Pro Nordisk Sort
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
5.717,-
DKK
SPAR
1.021,-
DKK
4.696,-
DKK
(3.756,80 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| CPU | 238V |
| RAM | 32 GB |
| Hovedlager | 512 GB SSD |
| Type | 15"; Tastatur, UltraNav, TrackPoint |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Pristype | Istandsat |