[upcycle it] Apple MacBook Pro 2019 (GRADE C)
i7-8750H, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Intel UHD 630, 15" 2800x1800, 2019, Silver, Touchbar
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
4.180,-
DKK
(3.344,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Apple MacOS |
| CPU | Intel Core i7 (8. Gen) 8750H / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Antal kerner | 6-core |
| Cache | 9 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 15"; Tastatur, Touch Bar |
| Opløsning | 2880 x 1800 (WQXGA+) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 630 |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Tysk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Interfacedetaljer | LAN ¦ Dock |
| Farve | Sølv |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Pristype | Grade C - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.3 cm x 21.7 cm x 1.49 cm |
| Vægt | 1.09 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
