[upcycle it] HP EliteBook 850 G7 (GRADE B)
i5-10210U 1.60Ghz, 16GB RAM, 256GB SSD, Win11Pro, 15"FHD, Intel UHD Graphics, Bluetooth, Webcam, WWAN
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
Før
5.970,-
DKK
SPAR
912,-
DKK
5.058,-
DKK
(4.046,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
5.010,-
DKK
SPAR
912,-
DKK
4.098,-
DKK
(3.278,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i5 (10. Gen) 10210U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 15"; Tastatur, touchpad |
| Berøringsskærm | Ja |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Generation | WWAN |
| Interfacedetaljer | Dock ¦ LAN |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade B - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.615 cm x 1.67 cm |
| Vægt | 1.35 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |