Produkt nr: NF-A12X25PWMCH.BK.S
EAN: 9010018100549
Varenummer: F22105732
billigst-pricerunner
Noctua NF-A12x25
Noctua NF-A12x25
Producent: Noctua
EAN: 9010018100549
Varenummer: F22105732
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(418,40 ekskl. moms)
Producent: Noctua
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Med Noctua NF-A12x25 chromax.black.swap edition, bliver køling mere avanceret end nogensinde før!
Køb Noctua NF-A12x25 chromax.black.swap edition nu og oplev forbedret køling i dit setup!
Præstation
Passende til rumtype Processor
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 450 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 22.6 dB
Luftstrøm 102.1 m³/t
Lejetype Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal pr. pakke 1 stk
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 2500 t
Design
Produktfarve Sort
Materiale Liquid Crystal Polymer (LCP)
Antal blæsere 1 blæser(e)
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Nominel strøm 0.14 A
Pumpespænding 5 V
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 25 mm
Højde 120 mm
Tekniske detaljer
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Compliance-certifikater RoHS
Emballage indhold
Pakketype Kasse
Skruer inkluderet Ja
Andre funktioner
Monteringshul mønster (BxD) 105 x 105 mm
Strøm 1.68 W