ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-S61127XW Bærbar PC
Intel Core i5 (13. Gen) 13420H / 2.1 GHz - 16 GB DDR5 - 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 14"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
6.755,-
DKK
(5.404,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
5.821,-
DKK
(4.656,80 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-S61127XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-S61127XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
6.455,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
6.355,-
DKK
(5.084,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 13420H / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Tomme åbninger | 1 |
| Hovedlager | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Vandret synsvinkel | 170 |
| Lodret synsvinkel | 170 |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, 87 % skærm til krop-forhold; Spildresistent, chiclet-tastatur, 1.35 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Absolute Persistence 2.0 (Computrace) teknologi, ASUS ExpertCool design |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja - 720p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Højttaler, array-mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: Audio by Dirac; Input: AI-støjannullering |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Holdere | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 fri) |
| Interfacedetaljer | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ LAN |
| Farve | Tåget grå |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.45 cm x 21.44 cm x 1.97 cm |
| Vægt | 1.4 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.5 (ud af 10) |
| TCO-certificeret | - TCO certificeret, generation 10, til bærbare computere |
| Produkt genbrugt indhold | 25.8 % |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år - levering og afhentning |
| Pakket service | 1 års ASUS ZenCare |