SACKit MOVEit X Bluetooth
højttaler - til transportabel brug - trådløs
Højttalere
| Antal højttalere | 1 |
| Antal drivere | 2 |
| Højttaler, type | Fuld interval |
| Diskanthøjttaler | Ja |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 30 W |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| 3,5 mm stik | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| USB-opladningsport | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| Produktdesign | Rektandel |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Volumenkontrol | Knapper |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Anbefalet brug | Tablet / Smartphone |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
Forstærker
| Forstærker | Indbygget |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2200 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 12 t |
| USB udgangsspænding | 5 V |
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 230 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 310 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 160 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm) |
| Strømadapter inkluderet | Ja |