random_3wtEgLYA56
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | Z10000UNL, Z10005UNL, Z9870UNL, Z9750UNL, Z11000WNL, Z9900WNL, Z9800WNL, Z11005NL, Z9870NL |
| OEM-kode | V13H010L84, ELPLP84 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Højde | 90 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 1 År |