2×2 MiMo 4G/5G
Præstation
| Frekvensbånd | 0,600 - 6 GHz |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 6 dBi |
Funktioner
| Antenne type | Omniretningsbestemt antenne |
| Stik køn | Hanstik |
| Antennestik type | SMA |
| Kabellængde | 5 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 155 mm |