Ax5400 Ceiling Mount Wifi 6
Funktioner
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ingen |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 5400 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| Frekvensbånd | 2.4 - 5 GHz |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antal brugere | 250 bruger(e) |
| Automatisk kanalvalg | Ja |
| Automatisk kanalscanning | Ja |
| MIMO | Ja |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| VLAN understøttelse | Ingen |
| Begrænsning af hastighed | Ja |
| Trådløs isolation | Ja |
| Båndstyring | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Sendeeffekt (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz); <28 dBm (5 GHz) |
| Sendeeffekt (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, band3, EIRP) |
Sikkerhed
| Service Set Identifier (SSID) funktioner | Multiple SSIDs |
| Antal SSID understøttet | 16 |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
Administrationsfunktioner
| Webbaseret administration | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
Design
| Placering | Loft, Væg |
| Produktfarve | Hvid |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Knap til nulstilling | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Antenne
| Antenne type | Intern |
| Antenneretningstype | Omniretningsbestemt |
| Antenner, antal | 6 |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 5 dBi |
Godkendelser
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 243 mm |
| Dybde | 243 mm |
| Højde | 64 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 302 mm |
| Pakkedybde | 304 mm |
| Pakkehøjde | 82 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |