Viewsonic VP Series VP16-OLED computerskærm 40,6 cm (16") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Viewsonic VP Series VP16-OLED computerskærm 40,6 cm (16") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Viewsonic VP Series VP16-OLED computerskærm 40,6 cm (16") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
4.141,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.111,-
DKK
(3.288,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 40,6 cm (16") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærmoverflade | Glans |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 100000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 83 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 61 Hz |
| Farvedybde | 10 Bit |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal micro-HDMI-porte | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 4,6 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 20 - 60° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 6 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 7,6 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 17 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1288850 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 359 mm |
| Dybde (med stativ) | 19 mm |
| Højde (med stativ) | 314,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 980 g |
| Bredde (uden stativ) | 359 mm |
| Dybde (uden stativ) | 6 mm |
| Højde (uden stativ) | 227 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 415 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 312 mm |
| Pakkevægt | 2,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Micro-HDMI, USB Type-A til USB Type-C, USB Type-C til USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Vægt | 980 g |
Logistik data
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
| Pallens bruttolængde | 100 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2,02 m |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8528521000 |