TERRA 3030229 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
TERRA 3030229 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
TERRA 3030229 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.140,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.110,-
DKK
(888,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| DDC/CI | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Pc lydindgang | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 20° |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 20 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 216 mm |
| Højde (med stativ) | 451 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,9 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613 mm |
| Dybde (uden stativ) | 41 mm |
| Højde (uden stativ) | 367 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,6 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dybde | 41 mm |
| Bredde | 613 mm |
| Højde | 367 mm |
| Compliance-certifikater | CE, TÜV mark |
| Garantiperiode | 2 År |
| Vægt | 3,6 kg |
Tynd Klient
| Tynd klient installeret | Nej |