LG UltraGear 24GN65R-B skærm - LED baglys - 24" - AMD FreeSync Premium - IPS - 1ms
Full HD 1920x1080 ved 144Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 24GN65R-B skærm - LED baglys - 24" - AMD FreeSync Premium - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 24GN65R-B skærm - LED baglys - 24" - AMD FreeSync Premium - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.802,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.772,-
DKK
(1.417,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG UltraGear 24GN65R-B skærm - LED baglys - 24" - AMD FreeSync Premium - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG UltraGear 24GN65R-B skærm - LED baglys - 24" - AMD FreeSync Premium - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.932,-
DKK
(1.545,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,4 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort, Rød |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 24 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 28 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 30,2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 291,2 mm |
| Højde (med stativ) | 551,1 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 42,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 323,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 753 mm |
| Pakkedybde | 173 mm |
| Pakkehøjde | 426 mm |
| Pakkevægt | 8,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Brugervejledning | Ja |
| HDMI-kabellængde | 1,5 m |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |