Lenovo Bærbar PC
Intel Core Ultra 7 - 64 GB DDR5 - 1 TB SSD - NVM Express (NVMe), TCG Opal Encryption 2 - 14.5" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
23.584,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
23.484,-
DKK
(18.787,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| RAM | 64 GB |
| Maks. understøttet RAM | 96 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; Litium-polymer |
| Antal åbninger | 2 |
| Hovedlager | 1 TB SSD - NVM Express (NVMe), TCG Opal Encryption 2 |
| Type | 14.5" - IPS; Tastatur, UltraNav, TrackPoint |
| Widescreen | Ja |
| Egenskaber | Blændfri; Dobbelt strøm (2x2) |
| Kamera | Ja |
| Opløsning | 5 Megapixel |
| Kameraegenskaber | Fikseret fokus, Windows Hello |
| Lyd | Stereohøjttalere |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Kapacitet | 75 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Farve | Sort |
| Materiale af etui | Aluminium (top) |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 22.76 cm |