DELL Bærbar - 14" - 32 GB - 1 GB - Intel Core Ultra 7 - Windows 11 Pro - 1920 x 1200 pixel
16 kerner
Bærbar inkl. Trådløs mus
1x
DELL Bærbar - 14" - 32 GB - 1 GB - Intel Core Ultra 7 - Windows 11 Pro - 1920 x 1200 pixel
1x
Logitech M280
=
DELL Bærbar - 14" - 32 GB - 1 GB - Intel Core Ultra 7 - Windows 11 Pro - 1920 x 1200 pixel
1x
Logitech M280
23.686,-
DKK
(18.948,80 ekskl. moms)
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 265H |
| Basisfrekvens af performancekerne | 2,2 GHz |
| Processor boost frekvens | 5,3 GHz |
| Processorkerner | 16 |
| Performance-kerner | 6 |
| Effektive kerner | 10 |
| Processortråde | 16 |
| Processor-cache | 24 MB |
| Processor base power | 28 W |
Design
| Berettigelse til Intel® vPro™ platform | Intel vPro Enterprise |
Neural processor-enhed (NPU)
| Neural processor-enhed (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-ydeevne op til | 13 TOPs |
| Samlet processorydelse op til | 97 TOPs |
| GPU-ydeevne op til | 75 TOPs |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 6 GB |
| Diskret grafikhukommelsestype | GDDR7 SDRAM |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | LPDDR5X SDRAM |
| Overførselshastighed for hukommelsesdata | 7500 MT/s |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
| Hukommelse form faktor | LPCAMM2 |
| Antal hukommelsesstik | 1 |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 32 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 1000 GB |
| SDD-kapacitet | 1000 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SSD-formfaktor | M.2 2280 |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 4.0 |
| SSD-hukommelsestype | TLC |
Billedsensor
| Synsvinkel, horisontal | 85° |
| Synsvinkel, vertikal | 85° |
Andre funktioner
| Farveområde | 45% NTSC |
| Frontkamera opløsning | 0,23 MP |
Kamera
| Front kamera | Ja |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 2,07 MP |
| Video capture hastighed | 30 fps |
| Infrarødt kamera (IR) | Ja |
| Privatlivskamera | Ja |
Video
| Maksimal videoopløsning | 1920 x 1080 pixels |
Lyd
| Lydsystem | Wave MAXXAudio Pro |
| Lydchip | Realtek ALC3329 |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Antal mikrofoner | 2 |
Tastatur
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Tast til andenpilot | Copilot key |
Porte & Grænseflader
| Antal USB4-porte | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
Netværk
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Antal battericeller | 4 |
| Batterikapacitet | 72 Wh |
Vægt & størrelser
| Bredde | 313 mm |
| Dybde | 227,3 mm |
| Højde (bagside) | 1,89 cm |
| Vægt | 1,79 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Sikkerhed
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2,0 |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Smart kortlæser | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Gold, EPEAT Climate+, FIPS 140-2, TCG Certified |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Præstation
| Accelerometer | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14 tommer) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Pixeltæthed | 162 ppi |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Display respons stigning/fald | 35 ms |