ASUS V16 V3607VM-RP008W Bærbar PC
Intel Core 5 (Serie 2) 210H / 2.2 GHz - 16 GB DDR5 - 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 16"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
10.803,-
DKK
(8.642,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS V16 V3607VM-RP008W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS V16 V3607VM-RP008W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
10.503,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
10.403,-
DKK
(8.322,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | Intel Core 5 (Serie 2) 210H / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| RAM | 16 GB |
| Maks. understøttet RAM | 32 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 144 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, 89 % skærm til krop-forhold, WideView; Præcisions-touchpad, chiclet-tastatur, markeret WASD, 1.5 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); ASUS IceCool design, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse |
| Multi-GPU konfiguration | 1 enkelt GPU kort / integreret GPU |
| Grafik-processor | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics |
| Videohukommelse | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Ja |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Højttaler, mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: ASUS SonicMaster, Audio by Dirac, Asus Audio Booster |
| Tastaturbagbelysning | Yes (blå) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Kapacitet | 63 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 150 Watt, 20 V, 9 A |
| Interfacedetaljer | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Farve | Mat sort |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.7 cm x 25.07 cm x 2.2 cm |
| Vægt | 1.95 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 8.8 (ud af 10) |