ASUS ExpertBook P3 P3405CVA-LY0224XW Bærbar PC
Intel Core i7 (13. Gen) 13620H / 2.4 GHz - 16 GB DDR5 - 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - 14"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
9.273,-
DKK
(7.418,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
8.339,-
DKK
(6.671,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS ExpertBook P3 P3405CVA-LY0224XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS ExpertBook P3 P3405CVA-LY0224XW Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
8.973,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
8.873,-
DKK
(7.098,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i7 (13. Gen) 13620H / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Antal kerner | 10-core |
| Ydeevnekerner | 6 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 24 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Tomme åbninger | 1 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Vandret synsvinkel | 170 |
| Lodret synsvinkel | 170 |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, WideView, 84 % skærm til krop-forhold, 20 ms responshastighed (typisk), 25 ms responshastighed (maks.); Spildresistent, chiclet-tastatur, 1.5 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for harddisk, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Absolute Persistence 2.0 (Computrace) teknologi, ASUS ExpertCool design, CSME BIOS redundant assistance |
| Grafik-processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Videosystemegenskaber | Fungerer som Intel UHD-grafik (til enkeltkanalshukommelse) |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Højttaler, array-mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: Smart Amplification-teknologi, Audio by Dirac; Input: AI-støjannullering |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Kapacitet | 63 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Holdere | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 fri) ¦ 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (0 fri) |
| Interfacedetaljer | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ LAN ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ HDMI |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Farve | Tåget grå |
| Materiale af etui | Aluminium |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) with Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 2) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter, USB-C strømadapter |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, WEEE, REACH, FSC, Energy Star 8.0, NIST SP800-155 |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.51 cm x 22.68 cm x 1.8 cm |
| Vægt | 1.45 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.4 (ud af 10) |
| TCO-certificeret | - TCO certificeret, generation 10, til bærbare computere |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Gold |
| EPEAT Klima+ | Yes |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år - levering og afhentning |
| Pakket service | 1 års ASUS ZenCare |