ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q70468X Bærbar PC
Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 155U / 1.7 GHz - 16 GB DDR5 - 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - 14"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
11.440,-
DKK
(9.152,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q70468X Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q70468X Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
11.140,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
11.040,-
DKK
(8.832,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - AI Ready - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 155U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | 12-core |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Tomme åbninger | 1 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 400 cd/m² |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Farvespektrum | 100% sRGB |
| Egenskaber | Blændfri, WideView, 84 % skærm til krop-forhold, 25 ms responshastighed (typisk), 30 ms responshastighed (maks.); Spildresistent, chiclet-tastatur, 1.5 m rejselængde, Copilot-nøgle; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for harddisk, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Computrace-klar fra BIOS, Cortana support |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, Windows Hello |
| Lyd | Højttaler, array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos; RoHS, WEEE, REACH, FSC, Energy Star 8.0 |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Kapacitet | 63 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Holdere | 1 x M.2 2230 (1 fri) |
| Interfacedetaljer | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 ¦ HDMI ¦ LAN ¦ 2 x Thunderbolt 4 (supports DisplayPort) (Power Delivery) |
| Farve | Stjernesort |
| Materiale af etui | Magnesium-aluminium |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.37 cm x 22.68 cm x 1.9 cm |
| Vægt | 1.4 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 8.4 (ud af 10) |
| TCO-certificeret | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år - on-site |
| Pakket service | 1 års ASUS ZenCare |