Acer Chromebook Spin 512 R857TN-TCO Bærbar PC
Intel N-series N150 / 800 MHz - 8 GB LPDDR5X - 64 GB eMMC - Kingston - 12.2" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
6.763,-
DKK
(5.410,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Acer Chromebook Spin 512 R857TN-TCO Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Acer Chromebook Spin 512 R857TN-TCO Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
6.463,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
6.363,-
DKK
(5.090,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Chromebook - Ja - flipdesign |
| Operativsystem | Google Chrome OS |
| CPU | Intel N-series N150 / 800 MHz |
| Max Turbo Speed | 3.6 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 8 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; Litiumion |
| Hastighed | 2400 MHz |
| Vurderet hastighed | 2400 MHz |
| Hovedlager | 64 GB eMMC - Kingston |
| Type | 12.2" - IPS; Tastatur, digitizer, touchpad, pen |
| Berøringsskærm | Ja (multi-touch) |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| Farvespektrum | 50% NTSC |
| Egenskaber | Refleks, Corning Gorillaglas 3, 20 ms responsrate; Lydkontrol, multi-gestus touch pad, spildresistent, mekanisk forankrede nøgler, OceanGlass touchpad; Dobbelt strøm (2x2); MIL-STD-810H testet |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - HD |
| Videoopløsninger | 1280 x 720 |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, Temporal Noise Reduction |
| Lyd | Stereohøjttalere, to mikrofoner |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kapacitet | 53 Wh |
| Run-time | Op til 20 timer |
| Output | 65 Watt |
| Interfacedetaljer | HDMI ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (DC-In-kombo, Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 1 ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Farve | Skifersort |
| Overfladefinish | Tekstur |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Pen, USB-C strømadapter |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 1.35 W/kg (head) ¦ 1.35 W/kg (body) ¦ 1.35 W/kg (lem) |
| Lokalisering | Region: nordiske |
| Dimensioner (B x D x H) | 29.4 cm x 21.5 cm x 2.07 cm |
| Vægt | 1.5 kg |
| TCO-certificeret | - TCO certificeret, generation 10, til bærbare computere |
| Karbonfodaftryk | 216 kg karbonudledning |
| Samlet CF/enhed standard afvigelse (kg CO2e) | 43 |
| PAIA Version | 1.4.6 |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år - bring-ind ¦ International rejsende-garanti - 1 år |
