SAVIO RC-08 universal fjernstyring
sort
Design
| Fjernbetjening korrekt brug | TV |
| Mærke kompatibilitet | Sony |
| Kompatible produkter | KDL-22EX550, KDL-26EX550, KDL-26EX555, KDL-32EX650, KDL-32EX655, KDL-32W655A, KDL-32W656A, KDL-40EX650, KDL-40EX653, KDL-40EX655, KDL-40W905A, KDL-42W805A, KDL-42W807A, KDL-42W654A, KDL-42W655A, KDL-42W656A, KDL-46EX650, KDL-46EX653, KDL-46EX655 KDL-46W905A, KDL-47W805A, KDL-47W807A, KDL-50W656A, KDL-50W685A, KDL-55W905A …i many other models |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangstype | Tryk på knapper |
| Knapper med baggrundsbelysning | Nej |
Display
| Indbygget skærm | Nej |
Præstation
| Maks. rækkevidde | 10 m |
| Sikkerhedsadvarsel | Safety conditions: • Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. • Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. • The device should be cleaned only with a dry cloth. • Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. • Hitting or dropping may damage the product. • The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Mikrofonindgang | Nej |
Batteri
| Indbygget batteri | Nej |
| Genopladelig | Nej |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | Nej |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 22 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 203 mm |
| Pakkevægt | 133 g |
| Pakketype | Lukket kasse |
| Øko-emballage | Ja |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Nej |
| Brugervejledning | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Emballageindhold | remote control and manual |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Nej |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Nej |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Nej |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |