Nedis netværkskabel
3 m - grå
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Kabellængde | 3 m |
| Standard for kabler | Cat7 |
| Kabelafskærmning | S/FTP (S-STP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet-grænsefladetype | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Frekvens | 600 MHz |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 225 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 175 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |