RØDE Microphones Mikrofon - Side - XLR (3-pin) - Condenser
AI-1 audio interface, NT1 microphone, SM6 shock mount, pop filter, cables, Ableton Live 10 Lite stk - 20-20000 Hz - -32 dB
Mikrofon
| Mikrofonretningstype | Condenser |
| 1 | |
| Type | Side |
| Mikrofon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Maksimalt lydtrykniveau (1kHz) | 142, 132 dB |
| Tilsvarende støjniveau | 4 dB |
| Mikrofon sensitivitet | -32 dB |
Andre funktioner
| Mikrofontype | HF6 true condenser |
Funktioner
| Cardioid; Ja; 60 dB | |
| Lyd kanaler | 1 |
Forstærker
| Output impedans | 100 Ω |
Porte & Grænseflader
| Enhedsgrænseflade | XLR (3-pin) |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| XLR udgående | 2 |
| USB-port | USB 2.0 |
Lyd
| Understøttede stikprøver | 44,1, 48, 88,2, 96 kHz |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | AI-1 audio interface, NT1 mikrofon, SM6 shock mount, pop filter, kabler, Ableton Live 10 Lite |