Nedis PJWM100GY monteringsbeslag til projektor Væg Sølv
Præstation
| Monteringstype | Væg |
| Maksimal vægtkapacitet | 10 kg |
| Produktfarve | Sølv |
| Husmateriale | Stål |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 90° |
| Loftsmontering rørlængde (min.) | 314 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Loftsmontering rørlængde (maks.) | 500 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |