HP Originale 963-blækpatroner, sort/cyan/magenta/gul, 4 stk.
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 963-blækpatroner fungerer sammen med: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Antal pr. pakke | 5 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Sort blæk volumen | 47,86 ml |
| Sort blæk sidekapacitet | 1000 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 700 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Kombinationspakke |
| Oprindelsesland | Malaysia |
| Produktfarve | Sort |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 123 mm |
| Dybde | 4,85 mm |
| Højde | 171 mm |
| Vægt | 240 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 123 mm |
| Pakkedybde | 4,85 mm |
| Pakkehøjde | 171 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | 4 blækpatroner: 1 standardsort og 1 af hver af standardcyan, -magenta og -gul |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Produkter pr. palle | 720 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Pallens bruttovægt | 207,9 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,13 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |