HP 338
sort - original - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 338-blækpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk sidekapacitet | 480 Sider |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | C8765EE |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Tjekkiet, Irland, Singapore, Malaysia |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 50% |
| HP segment | Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 35 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 141 mm |
| Vægt | 39,2 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 141 mm |
| Pakkevægt | 69 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | Blækpatron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Pallens bruttovægt | 170 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,53 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |