Qoltec patchkabel
20 m - 20 m. - turkis
Funktioner
| Kabellængde | 20 m |
| Fiberoptisk type | OM3 |
| Stik 1 | LC |
| Stik 2 | LC |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Forbindelsespoleringstype | UPC |
| Produktfarve | Turkisfarve |
| Fuld duplex | Ja |
| Kernediameter | 50 µm |
| Beklædning diameter | 125 µm |
| Fibertilstandsstruktur | Multitilstand |
| Returdæmpning | 39 dB |
| Indsætningstab | 0,3 dB |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 3 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakketype | Polybag |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |