30RU / OM4 / LC-SC
Funktioner
| Kabellængde | 1,8 m |
| Fiberoptisk type | OM4 |
| Stik 1 | LC |
| Stik 2 | SC |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Kabeltype | LC/SC |
| Produktfarve | Lyserød |
| Kernediameter | 50 µm |
| Fibertilstandsstruktur | Multitilstand |
| Dataoverførselshastighed | 100 Gbit/sek. |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
Godkendelser
| Certificering | ISO/IEC 11801-1:2017 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Vægt | 7,08 kg |
| Bøjningsradius | 7,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 799 mm |
| Pakkedybde | 587 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 8,56 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Emballageindhold | 24 x patchbox.one / Cassette / 30RU / OM4 / LC-SC 1 x patchbox.one / Frame 4 x Flanges 4 x Hex nuts 6 x Patchcatch 2 x Mounting rails |
Logistik data
| Oprindelsesland | Ungarn |