Produkt nr: 51MF8410AA000
EAN: 5390660195556
Varenummer: F23487690
billigst-pricerunner
Creative Stage SE
Creative Stage SE
Producent: Creative Technology
Produkt nr: 51MF8410AA000
EAN: 5390660195556
Varenummer: F23487690
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(584,80 ekskl. moms)
Producent: Creative Technology
Produkt nr: 51MF8410AA000
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Skab en Immersiv Lydoplevelse med Creative Stage SE Trådløs Lydbar til PC
Creative Stage SE er også udstyret med en bred vifte af tilslutningsmuligheder, så du kan oprette forbindelse til alle dine enheder. Med den 3,5 mm AUX-indgang kan du nemt tilslutte din telefon, tablet eller mp3-afspiller. Du kan også bruge USB-indgangen til at afspille musik direkte fra din PC eller bruge en USB-drev for offline afspilning.
Lyd
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Udgangseffekt (RMS) 48 W
Soundbar højttaler
Soundbar-højttaler RMS-effekt 48 W
Subwoofer
Subwoofer inkluderet Nej
Funktioner
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Kabel & trådløs
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.3
Vægt & størrelser
Bredde 410 mm
Dybde 108 mm
Højde 68 mm