[upcycle it] Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE B)
AMD Ryzen 5 Pro 4650U, 16GB RAM, 256 GB SSD, Win11Pro, 14" FHD, Intel UHD Graphics, Bluetooth, Webcam
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
3.677,-
DKK
(2.941,60 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
2.743,-
DKK
(2.194,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4 GHz |
| Antal kerner | 6-core |
| Cache | 8 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 14"; Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Generation | WWAN-opgraderbar |
| Interfacedetaljer | Dock ¦ LAN |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade B - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.7 cm x 1.79 cm |
| Vægt | 1.55 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |