[Upcycle It] HP ProBook X360 440 G1 (GRADE C)
i3-8130U 2.20Ghz, 8 GB RAM, 256GB SSD, Win11Pro, 14"FHD 1920x1080, Intel UHD Graphics 620, Touch, Bluetooth, Webcam
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
Før
4.361,-
DKK
SPAR
897,-
DKK
3.464,-
DKK
(2.771,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
3.401,-
DKK
SPAR
897,-
DKK
2.504,-
DKK
(2.003,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - Ja - flipdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i3 (8. Gen) 8130U / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Antal kerner | Dual-Core |
| Cache | 4 MB |
| RAM | 8 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 14"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Generation | WWAN-opgraderbar |
| Interfacedetaljer | Dock ¦ LAN |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 1.2) and firmware (TPM 2.0) |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade C - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.6 cm x 23.43 cm x 1.79 cm |
| Vægt | 1.48 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |