HP ZBook Power G11 Mobile Workstation Bærbar PC
Intel Core Ultra 7 (Serie 1) - 64 GB DDR5 - 512 GB SSD - NVM Express (NVMe) - 16" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
26.485,-
DKK
(21.188,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
HP ZBook Power G11 Mobile Workstation Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
HP ZBook Power G11 Mobile Workstation Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
26.185,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
26.085,-
DKK
(20.868,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Serie 1) |
| Antal kerner | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| RAM | 64 GB |
| Maks. understøttet RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM - ikke-ECC; 6-cellet Litium-polymer |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Antal åbninger | 2 |
| Hovedlager | 512 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16" - IPS; Tastatur, ClickPad |
| LCD Backlight Teknologi | WLED bagbelysning |
| Widescreen | Ja |
| Kamera | Ja |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Dobbelte stereohøjttalere, HP World Facing Microphone/dobbelt-array digital mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio; WiFi-certificeret; Lav halogen |
| Audiofunktioner | Output: Poly Studio |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Egenskaber | Spildresistent; Dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth-klasse | Klasse 2 |
| Trådløs controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Kapacitet | 83 Wh |
| Input | (50/60 Hz) |
| Output | 150 Watt, 19.5 V |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | HP 150 Watt Smart PFC Slim AC Adapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.94 cm x 25.1 cm x 2.29 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Produkt genbrugt indhold | Post-forbruger genbrugt plastik |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 35 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 90 % (ikke-kondenserende) |
| Modstandsdygtighed over for stød (operativ) | 40 g |
| Modstandsdygtighed over for stød (non-operativ) | 240 g |
| Vibration tolerance (operativ) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration tolerance (non-operativ) | 3.5 g @ RMS (random) |