Cisco Catalyst Cellular Gateway CG522-E
router - WWAN - desktop
Design
| Produktfarve | Hvid |
Funktioner
| Antenne type | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
Præstation
| Kontrolpanel display | Ingen |
| Intern hukommelse | 1024 MB |
| Flashhukommelse | 4096 MB |
Netværk
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500,10000 Mbit/s |
| Båndbredde | 2,44 Gbit/sek. |
| Understøttede kabeltyper | Cat4, Cat6 |
Porte & Grænseflader
| Port til konsol | RJ-45 |
| SIM-korttype | MicroSIM |
| SIM-kort slot | Ja |
| Antal konsolporte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
Administrationsfunktioner
| Webbaseret administration | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 21 W |
Vægt & størrelser
| Højde | 211 mm |
| Bredde | 251 mm |
| Dybde | 251 mm |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |