ASUS ARTEMIS Backpack rygsæk til notebook
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Etui-type | Rygsæk |
| Materiale | Polyester |
| Produktets hovedfarve | Grå |
| Ekspanderbar | Ingen |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Bærehåndtag | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 360 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 530 mm |
| Vægt | 915 g |
| Notebook flade dimensioner (B x D x H) | 280 x 35,6 x 415 mm |