Allied Telesis AT-PWR150
strømforsyning - hot-plug - 150 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
5.619,-
DKK
(4.495,20 ekskl. moms)
Funktioner
| Produkttype | Strømforsyning |
| Produktfarve | Grå |
| Kapabilitet | Allied Telesis AT-x510, AT-x610, AT-x930 |
Strømstyring
| Total effekt | 150 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strøm (maks.) | 2 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 148 mm |
| Dybde | 252 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 1,3 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |