PanzerGlass
3 i 1 fortrolighedsbeskyttelsespake - beskyttende kasse - bagsidecover til mobiltelefon
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | Apple - iPhone 16 |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
| Oprindelsesland | Kina |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Termoplastisk polyurethan (TPU), Hærdet glas, Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone |
| Tør påføring | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Privatliv filtreringsfunktion | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Skærmstørrelse (HxB) | 143,65 x 67,65 mm |
| Bredde | 67,7 mm |
| Tykkelse | 0,8 mm |
| Dybde | 0,8 mm |
| Højde | 143,7 mm |
| Vægt | 18 g |
Emballage indhold
| Rengøringsklud | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Installationsbakke | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 88 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 3926909790 |
Tekniske detaljer
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt hærdet glas |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 60% |
| Bæredygtige teknologier og materialer | 60% recycled pre-consumer glass |