Native Union (RE)Classic Case
obudowa ochronna do iPhone 16 kompatybilna z MagSafe (kraft)
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 15,5 cm (6.1") |
| Farvenavn | Kraft |
| Kapabilitet | iPhone 16 |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Mikrofiber, Polykarbonat (PC), Polyester, Polyurethan (PU) |
| Produktfarve | Okker |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Slagbestandig |
| Tabsikker op til | 1,8 m |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Polykarbonat (PC), Genanvendt polyester, Genanvendt polyurethan |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 100% |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75,8 mm |
| Højde | 151 mm |
| Dybde | 11,6 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Hængende boks |