Produkt nr: C31CL27142F3
EAN: 8715946740393
Varenummer: F25070887
billigst-pricerunner
Epson TM U220IIB (142F3)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27142F3
EAN: 8715946740393
Varenummer: F25070887
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(2.618,40 ekskl. moms)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27142F3
Læs mere her
Ultrahurtig og pålidelig kvitteringsprinter til din virksomhed!
Printertype Kvitteringsprinter - dot-matrix - 9 pin - to-farvet (monokrom)
Fås i farverne Mørkegrå
Indbyggede enheder Status LED
Forbindelsesteknologi Kablet
Grænseflade LAN
Maks. opløsning (S og H) 16 cpi
Sprogsimulering EPSON ESC/POS
Skrifttyper Font A (9x9), Font B (7x9), Kanji Font B: 16 x 16
Tegnstørrelser (mm) 1.6 x 3.1 mm, 1.2 x 3.1 mm
Kolonner 16, 30, 40, 33, 35, 42, 22
Egenskaber Papir nær enden-sensor, sensor til åbent dække, delvis-skære cutter
Autoskærer Ja
Medietype Kvitteringspapir
Maks. mediestørrelse Rulle (7,6 cm)
Max. mediestørelse (brugerdefineret) 76 mm
Mediestørrelser Rulle (7,6 cm), Rulle (6,95 cm), Rulle (5,75 cm)
Maksimale ydrediameter på rulle 83 mm
Mediefremføringer 1 x manual - 1 rulle - Rulle (7,6 cm)
Tilslutninger 1 x LAN
Udstyr inkluderet Starterpapirrulle
Med forbrugsartikler 1 x bånd - Epson ERC-38B
MTBF (forventet tid mellem fejl) 180,000 timer
Overensstemmelsesstandarder cTUVus, EMI FCC Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), RoHS
Strømenhed Strømforsyningsadapter - ekstern
Strømforbrug ved drift 24.7 Watt
Strømforbrugs-stand by 1.2 Watt
Med software ePOS, OPOS/JavaPOS Drivers, Drivers & Utilities
ENERGY STAR Ja
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 90%