Produkt nr: C31CH51011
EAN: 8715946669649
Varenummer: F19973814
billigst-pricerunner
Epson TM T20III
Epson TM T20III
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CH51011
EAN: 8715946669649
Varenummer: F19973814
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.188,80 ekskl. moms)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CH51011
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv kvitteringsprinter fra Epson - TM T20III
Køb Epson TM T20III nu og oplev fordelene ved en effektiv kvitteringsprinter!
Printhastighed
Maksimal opløsning 203 x 203 dpi
Udskrivningshastighed 250 mm/sek.
Tegntæthed 22,6 cpi
Udskrivning af tegn Tekst, Grafik, Stregkode
Tegnsæt ANK
Udskrivningsteknologi Direkte termisk
Type POS printer
Papirhåndtering
Maksimal rullediameter 8,3 cm
Understøttet papirbredde 80 mm
Porte & Grænseflader
USB-port Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
USB-stik USB Type-B
Seriegrænseflade Ja
Seriel grænsefladetype RS-232
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Antal serielle porte Ja
Standard grænseflader RS-232, USB 2.0
Netværk
Ethernet LAN Nej
Wi-Fi Nej
Funktioner
Lydtryksniveau (udskrivning) 55 dB
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 360000 t
Skæremaskine Ja
Halvskærer Ja
Auto-skærer holdbarhed 1,5 million snit
Papirbesparende funktion Ja
Printhovedets holdbarhed 150 km
Kan monteres på væggen Ja
Monteringsposition Horisontal/vertikal
Oprindelsesland Filippinerne
Indbyggede sensorer Roll paper cover open sensor, Paper End Sensor, Paper Near End Sensor
Sikkerhed UL, CSA, TÜV
Certificering FCC-Class A, CE, EN55022-Class A
Design
Produktfarve Sort
Strømstyring
Strømkilde type Vekselstrøm
Vekselstrømsindgangsspænding 24 V
Strømforbrug (standby) 100 mA
Strømforbrug 1800 mA
Driftsbetingelser
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 90%
Driftstemperatur (T-T) 5 - 45 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -10 - 50 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 10 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde 140 mm
Dybde 199 mm
Højde 146 mm
Vægt 1,7 kg
Emballeringsdata
Kabler inkluderet Vekselstrøm
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 192 mm
Pakkedybde 235 mm
Pakkehøjde 280 mm
Pakkevægt 2,62 kg
Emballage indhold
Drivere inkluderet Ja
AC-adapter inkluderet Ja
Hurtig start guide Ja
Printteknologi
Kolonne, kapacitet 48/64
Logistik data
Pallevægt (UK) Nej
Harmoniseret systemkode (HS) 84433210
Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) 4 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 400 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 490 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 295 mm