Produkt nr: SRP-Q200EBAK/BEG
EAN: 8809794033032
Varenummer: F24763362
billigst-pricerunner
BIXOLON SRP-Q200
BIXOLON SRP-Q200
Producent: BIXOLON
Produkt nr: SRP-Q200EBAK/BEG
EAN: 8809794033032
Varenummer: F24763362
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(1.360,00 ekskl. moms)
Producent: BIXOLON
Produkt nr: SRP-Q200EBAK/BEG
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
BIXOLON SRP-Q200 - S/H - direkte termisk
Med en imponerende udskrivningshastighed på 200 mm pr. sekund får du dine dokumenter på ingen tid. Hurtigere print betyder mindre tid brugt på at vente på kvitteringer eller etiketter, og mere tid til at betjene dine kunder. Denne effektivitet gør SRP-Q200 til den perfekte følgesvend for detailvirksomheder med travle daglige aktiviteter.
Printertype Kvitteringsprinter - direkte termisk - monokrom
Printerhastighed Op til 250 mm/sek - maks. hastighed
Forbindelsesteknologi Trådløs
Grænseflade USB 2.0, LAN, Bluetooth 4.2 LE
Maks. opløsning (S og H) 203 dpi
Sprogsimulering EPSON ESC/POS, BXL
Egenskaber Sensor til åbent dække
Autoskærer Ja
Printeregenskaber Papirendesensor, Anti-Jam Technology
Medietype Termokopieringspapir
Maks. mediestørrelse Rulle (6 cm)
Max. mediestørelse (brugerdefineret) 58 mm
Mediestørrelser Rulle (6 cm)
Maks. udskrivningsbredde 54 mm
Medietykkelse tilladt 0.05 mm - 0.08 mm
Maksimale ydrediameter på rulle 60 mm
Mediefremføringer 1 x manual - Rulle (6 cm)
Tilslutninger 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B ¦ 1 x LAN - RJ-45
Overensstemmelsesstandarder MFI
Strømenhed Strømforsyningsadapter - ekstern
Nødvendig spænding AC 100-240 V
Nødvendig frekvens 50/60 Hz
Med software Drivers & Utilities
OS nødvendig Linux, Microsoft Windows, Android, Apple iOS
ENERGY STAR Ja
Service & Support Begrænset garanti - 2 år
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 80% RH