HP Original 924e EvoMore-blækpatron, gul
Funktioner
| Kapabilitet | HP 924e-blækpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 800 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Malaysia |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 48% |
| HP segment | Premium Home |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114,8 mm |
| Dybde | 23,9 mm |
| Højde | 100,1 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 114,8 mm |
| Pakkedybde | 23,9 mm |
| Pakkehøjde | 100,1 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Farepiktogrammer | GHS07: Skadelig |
| Erklæring(er) om sundhedsfare | H317: Kan forårsage en allergisk hudreaktion |
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Produkter pr. palle | 4224 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 176 stk |
| Lag pr. palle | 11 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 16 stk |
| Pallens bruttovægt | 326,6 kg |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 326,3 kg (719.4 Pund) |