HP 924 original blækpatron, CMYK kombipakke med 4 stk.
Funktioner
| Kapabilitet | HP 923/924-blækpatroner kan anvendes med HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Antal farve blækpatroner | 4 |
| Sort blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Kombinationspakke |
| Oprindelsesland | Malaysia, Schweiz |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Premium Home |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114,8 mm |
| Dybde | 23,9 mm |
| Højde | 100,1 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 124 mm |
| Pakkedybde | 38 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 138 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Farepiktogrammer | GHS07: Skadelig |
| Erklæring(er) om sundhedsfare | H317: Kan forårsage en allergisk hudreaktion |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | 4 blækpatroner |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Produkter pr. palle | 960 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Pallens bruttovægt | 166 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,65 kg |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 799,8 x 1103,9 mm (47.2 x 31.5 x 43.5") |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3,65 kg (8.04 Pund) |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 166 kg (366 Pund) |