N--LEXIP X STEELPLAY Adventure Twinpads MAGIC Switch
Input enhed
| Gaming kontrol teknologi | Analog/digital |
| Enhedstype | Gamepad |
| Understøttede gaming platforme | Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED |
| Funktionstaster til spilkontrol | Capture button, D-måtte, Hjemknap |
| Refleks vibration | Ja |
| Analogt tommelfinger greb | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Porte & Grænseflader
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Trådløs rækkevidde | 8 m |
Ergonomisk
| Produktfarve | Brun, Gul |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Ergonomisk greb | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 6 t |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 123 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |